O nas

Emilia Kos (pedagog specjalny, terapeuta integracji sensorycznej, terapeuta neurofunkcjonalny)

Z wykształcenia jest pedagogiem specjalnym. Posiada również uprawnienia do prowadzenia diagnozy i terapii metodą Integracji Sensorycznej oraz Stosowanej Analizy Zachowania, a także EEG Biofeedback. Systematycznie poszerza swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach i międzynarodowych konferencjach. Doświadczenie zawodowe zdobyła prowadząc zajęcia terapeutyczne i artystyczne w stowarzyszeniach i fundacjach działających na rzecz dzieci i dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną i innymi trudnościami rozwojowymi. Pracowała również w poradniach specjalistycznych oraz szkołach specjalnych.

Specjalizuje się w pracy terapeutycznej z niemowlętami, dziećmi i młodzieżą z diagnozą ze spektrum autyzmu oraz dziećmi z zespołami genetycznymi i głębszą niepełnosprawnością intelektualną. Wykorzystuje również uzdolnienia artystyczne prowadząc zajęcia z rękodzieła artystycznego.

W Art & Senses pełni funkcję dyrektora merytorycznego, ponadto prowadzi: diagnozę funkcjonalną w oparciu o swoje autorskie  narzędzie diagnostyczne (Arkusz Oceny Poziomu Rozwoju Funkcji Psychofizycznych); diagnozę i terapię Integracji Sensorycznej, oraz terapię niemowląt i małych dzieci, a także warsztaty dla rodziców oraz szkolenia artystyczne i metodyczne dla specjalistów pracujących z dziećmi.

dr inż. Joanna Anna Walczak
Specjalista ds. żywienia człowieka i dietetyki, członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki, dyplomowany instruktor fitness. Od ponad 10 lat zajmuje się poradnictwem dietetycznym, specjalizuje – w dietetyce sportowej, żywieniu wegetarian, dietoterapii otyłości i zaburzeń odżywiania. Zawodowo interesuje się psychologią żywienia, wpływem diety na samopoczucie i wydolność umysłową. Brała udział m.in. w projekcie badawczym dotyczącym psychologicznych aspektów kontroli procesu jedzenia oraz w badaniach nad współzależnością między dietą a skutecznością farmakoterapii w chorobie Parkinsona.

Autorka bloga kulinarnego talerzzdrowia.pl, na którym dzieli się oryginalnymi recepturami na potrawy sprzyjające zdrowiu i dobremu samopoczuciu.
Strona internetowa: arsedo.pl

Agata Filińska (logopeda, fizjoterapeuta)

Sylwia Jaskułowska (fizjoterapeuta)

Zuzanna Kozłowska (terapeuta integracji sensorycznej, psycholog)